Technologie

Lamino desky z produkce výrobců ČR.

Vysoce kvalitní laminátové a pracovní desky z produkce zahraničních firem Polyrey, Egger, Kaindl

Široká nabídka kování, drátěných programů, kuchyňských doplňků, úchytek, hliníkových rámečků, skla apod.index

 

 

Lamino desky

Lamino desky jsou povrchově upravené dřevotřískové desky. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného amin plastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva lamino desky je s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu, odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu.

 

Vyrábíme v široké barevné škále

 

lamino desky

imagesLaminované desky z dřevěných materiálů ve spojení s dekory a s materiály nepostradatelný nástroj pro designery, architekty i stavitele po celém světě. Laminovaná dřevotřísková deska nabízí díky optimalizovanému systému barvení téměř nekonečné spektrum kreativního tvarování. Všechny dekory jsou nabízeny s různými nosnými materiály:

  • surové dřevotřískové desky
  • středně husté dřevovláknité desky (MDF)
  • integrovaná OSB/MDF deska
  • lehké konstrukční desky
  • protipožární desky

Použití lamino desek

Interiérové aplikace: obložení stěn, kuchyňský nábytek, školní nábytek, magnetické tabule, koupelnový nábytek, nábytkové stěny, jídelní stoly, konferenční stolky, velmi tvrdé a odolné povrchy (např. bowlingové dráhy, stoly u poštovních přepážek, atd.). HPL laminát je vhodný materiál pro výrobu dveří. Laminát se také dělí i z hlediska použití. Kovový design se používá převážně na svislé plochy. Laminát pro horizontální použití snese ty nejnáročnější podmínky. Exteriérové aplikace – fasádní desky pro obložení stěn domů. Kompaktní HPL desky MEG se používají také pro interiér lodí. Materiál pRAL – umělý kámen od fa ABET Laminati se používá na pracovní desky kuchyní, dřezy i další interiérové aplikace.

1217-jafholz